Vali välja auto

Auto kohaletoomisel Teie juurde sõlmime lepingu. Ära unusta, et auto toomine Sulle esindusega linnas on rendihinna sees!

Võta meiega ühendust

Võtke meiega ühendust, e-posti või telefoni teel. Leiame Teile sobiva auto Teie jaoks vajalikul perioodil.

Toome auto ja tuleme järgi

Pärast rendiperioodi lõppu tuleme autole järgi Teie valitud kohas. Lõpetame rendilepingu ning tagastame tagatisraha.

Broneerimine

Auto broneerimine on vajalik selleks, et  Teile vajalikul ajal oleks Teile sobilik auto olemas eelnevalt kokkulepitud kohas. Et saada kindlust, et ka klient tuleb kokkulepitud ajal ja autot ei hoita asjata, võetakse broneerimistasu, mida arvestatakse rendi tasumisel ettemaksuna.

Näiteks kui renditasu on kokku 100 € ja kokkulepitud broneering on 20% ehk 20 €, siis broneeringu tegemiseks tuleb 20 € üle kanda esindaja antud kontole. Tasuda jääb veel 80 € . Juhul, kui klient ei soovi kokkulepitud ajal autot, jääb broneerimistasu ettevõttele, kes hoidis kokkulepitud autot kliendile.

Veenduge, et auto, mida soovite broneerida, oleks vaba. Selleks kontakteeruge Teile sobiva piirkonna esindajaga. Andke talle broneerimisel teada auto vastuvõtmise ja tagastamise kohad, kuupäevad ja võimalusel ka kellaajad. Esindaja saadab info broneerimiseks tehtava summa kohta ja arveldusarve numbri, kuhu summa üle kanda. Tavaliselt on see 20…50% rendisummast. Tasutud broneeringu summa arvestatakse rendisumma tasumisel osalise ettemaksuna rendisummast.

NB ! KUI TE EI TASU BRONEERINGU ARVET ÕIGEAEGSELT, ON ANTUD SÕIDUK VABA KELLEGI TEISE POOLT BRONEERINGU TEGEMISEKS, ST KUI TEIE EI KANNA BRONEERIMISTASU KOHESELT ÜLE, VÕIB KEEGI TEIST ETTE JÕUDA. Sellisel juhul kantakse Teile broneerimistasu tagasi. Loomulikult teeme kõik selleks, et sellist asja ei juhtuks, kuid hooaegadel on nõudlus suur ja ettevõtte eesmärk on ikkagi autod liikumas hoida.

Lepingu sõlmimine

Lepingu sõlmimine toimub tavaliselt auto üleandmisel. Esindajal, kes auto toob, on  lepingu eeltäidetud blankett, millel täidetakse kliendi andmed, rendiperiood ja tasud, vajadusel ka eritingimused. Lepingu sõlmimiseks peab auto rendilevõtjal olema kehtiv juhiluba antud sõidukile (B-kategooria). Vajadusel võidakse küsida ka teist isikut tõendavat dokumenti (ID kaart, pass) Rentnik tasub renditasu ja panditasu ettemaksuna lepingu sõlmimisel. Sobilik on tasuda nii sularahas kui ka ülekandega. Kui tasutakse ülekandega, siis peab auto olema üleandmise hetkeks tagastatud. Ülekandega tasumiseks väljastame eelnevalt arve, kus on ülekande tegemiseks vajalikud andmed. Ülekandega tasutud panditasu kantakse ka ülekandega tagasi kuni kolme päeva jooksul pärast rendi lõppemist. Renditasu – vastavalt sõidukile ja rendiperioodile –  oleks hea eelnevalt autot toova esindajaga kokku leppida, et ei tuleks üllatusi.

Panditasu on tavaliselt 100 € või algaja juhi puhul 150 €. Panditasu tagastatakse rendilepingu lõpetamisel (kui kõik on autoga korras). Sõiduki eelnevalt broneerimisel tuleb tasuda 20 kuni 50% renditasust. Auto broneerimiseks palun võtke lähima esindusega ühendust, kust soovite autot rentida, et veenduda, kas Teie poolt soovitud auto on sel perioodil vaba.

Auto üleandmine ja vastuvõtmine

Auto antakse üle kokkulepitud kohas – klient saab esindusega linnas linna piires auto tasuta enda juurde tellida. Kohale toodud auto on puhas, tangitud ja tehniliselt korras, varustatud hooajaliselt vajaliku varustusega (talvel talverehvid, jäähari ja kaabits jne). Väljaspool esindusega linna palun kokku leppida meie esindajaga auto kohale toomise tasu. See sõltub kilometraažist, rendiperioodist, jne Auto kohale toimetamine kella 8.00 kuni 20.00 on tasuta. Kell 20.00 kuni 8.00 lisandub 10 €. Tagastamine toimub kokkulepitud kohas (ei pea olema sama koht, kust auto võeti). Esindusega linnas, kust auto võeti, on vastuvõtmine samuti hinna sees. Väljaspool esindusega linna palume esindajaga kokku leppida auto tagasitoomise tasu. Tagastatav auto on kuni 3-päevase rendi korral puhas ja pikema rendi korral seest tolmuimejaga, väljast survepesuga puhastatav. Kui auto vajab keemilist pesu, on tasu 100 €. Kui toote auto mustalt tagasi, siis on rendileandjal õigus 24 tunni jooksul esitada pretensioone võimalike vigastuste kohta, mis olid varjatud.

Rendiperiood

Meie rendiautod on tehniliselt korras, tangitud ja kliendipoolset abi ei vaja. Juhul, kui peaks midagi juhtuma või on tehnilise rikke kahtlus, siis võtke ühendust auto rentinud esindusega või 24/7 meie autoabiga (tel 53 58 3696). Rentnik kasutab Sõidukit ainult Lepingus kokkulepitud riikides ning vastavalt Sõiduki valmistajatehase kasutusjuhendile, peab hoolitsema Sõiduki eest heaperemehelikult ja informeerima rendileandjat tekkinud vigadest esimesel võimalusel ja kõrvaldama tekkinud vead või tagastama sõiduki, järgima liikluseeskirju, mitte andma sõiduki juhtimist üle kolmandatele isikutele, mitte kasutama sõidukit autospordiks, sõiduks jäärajal, pukseerimiseks ega muul eesmärgil, mis ei vasta sõiduki otsesele otstarbele.

Kilometraaz

Eestisiseselt on meie autodel vaba kilometraaz. Riigist väljasõtmisel (kokkuleppelisel) on vaba kilometraaz kuni 500 km päevas ja sealt edasi 0,11 eur/km – st. näiteks kui rent on 5 päevane ja kilometraaz ületab 5 x 500 = 2500 km, siis lisandub ületatud kilomeetrite eest 0,11 eur/km.

Kindlustus

Kõikidel autodel on kohustuslik liikluskindlustus. Liikluskindlustus katab kahjukannatajale tehtud kulud, ehk kui Teie olete süüdi, siis liikluskindlustus katab kahjukannataja kulud, aga Teie peate tasuma enda auto kulud.

Eraldi on võimalik võtta lisaks avariikindlustus (CDW) omavastutusega 320,00 eur. St. oma vastutus väheneb kuni 320,00 eur-ni. ehk suurema kahju korral, kui 320,00 eur, Teie tasute 320,00 eur Näit. kriibite kogu auto külje ära ja värvitööd maksavad 700,- eur. Teile jääb tasuda 320,00 eur. Samas, ühe tiiva kriipimisel on värvitööde maksumuseks 120,00 – 140,00 eur. Kuna see jääb alla omavastutuse summa, siis tuleb tasuda kogu remondi summa. Kõikidel autodel on kohustuslik liikluskindlustus. Liikluskindlustus katab kahjukannatajale tehtud kulud. Kui Teie olete liiklusõnnetuses  süüdi, siis liikluskindlustus katab kahjukannataja kulud, aga Teie peate tasuma enda auto kulud.

Mured

Kõikide murede korral on meie esindused rõõmsalt nõus Teid aitama. Inimestel, kes teevad midagi, ikka juhtub  midagi ja me  arvestame sellega. Enamikel juhtudel on mõttekam üle küsida, kui hiljem probleemiga metsa vahel seista ja abi oodata. Küsimuste ja murede korral võtke palun koheselt ühendust meie esindustega: olete siis unustanud, mis kütus autole sobib või on autorehv purunenud või on aku tühjaks saanud, sest olete tuled põlema unustanud.

Meist

Autode rentimisega tegeleme juba aastast 2008, seega on meil pikaaegsed kogemused. Kliendid on kõrgelt hinnanud meie poolt pakutud mugavat teenust.  Toetudes oma kogemustele oskame kliente nõustada, et nad saaksid endale sobiliku auto.